Сімпсони українською

Радіо, телебачення, кіно, тощо

Сімпсони українською

Повідомлення Марко » Суб лютого 21, 2009 2:06 pm

Як повідомило Інтернет видання Обком (http://obkom.net.ua/articles/2009-01/20.1454.shtml, http://obkom.net.ua/news/2009-01-19/1617.shtml) національна рада з питань телебачення і радіомовлення та комісія з питань захисту громадської моралі постановили заборонити мультсеріал «Сімпсони».

А як на мене - це був дуже якісний продукт, та ще й в перекладі на українську мову - чи не один з найкращих на телебаченні. Він мав величезну авдиторію і стимулював молодь до вивчення мови.

Якщо хтось знає, як можна почати процедуру перевірки такого рішення а також повернення серіалу на екрани - будь-ласка, пишіть.

:ugeek:
Зображення
http://Kyiv.Of-Cour.se/ - кампанія за правильне написання назви міста
Марко

Повідомлення: 235

Re: Сімпсони українською

Повідомлення Марко » Нед березня 29, 2009 6:53 pm

Щось навіть на Інтернеті дуже тихо, окрім згаданих матерiалів Інтерфакс-Україна http://uaoc.net/?p=2125

Всі шукають як скачати Сімпсонів українською - а як щодо петиції? Чи хтось вже намагався опротестувати рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Зображення
Марко

Повідомлення Лариса » Сер квітня 01, 2009 4:23 pm

Підпишіться теж, будь-ласка, під петицією до:
* Національної Ради з Питань Телебачення і Радіомовлення
* Експертної Комісії з Питань Захисту Громадської Моралі

http://Narodu.Vplyv.com/2009/02/22/peti ... -simpsons/

Дякую за Вашу підтримку!
Лариса

Повідомлення: 126

Повідомлення Марко » П'ят квітня 17, 2009 4:09 pm

Подзвоніть на ВВС і підніміть там цю тему. Чи мали державні органи право заборонити серіал "Сімпсони"?

Суспільна мораль і як її захистити

Суспільна мораль. Що це таке? Як її захищати - і чи треба це робити? Чи зникнення з ефіру мультсеріалу "Сімпсони" та заборона роману Олеся Ульяненка "Жінка його мрії" призведуть до покращення моралі в Україні? Хто визначає, що морально, що ні?

Гість Української служби Бі-Бі-Сі у п'ятницю, 17 квітня, - Василь Костицький, голова Національної експертної комісії України з питань захисту cуспільної моралі. Саме ця установа видала останніми місяцями низку рекомендацій ЗМІ, згідно з якими канали змінили час виходу, а то й відмовилися від деяких програм. Дехто називає це цензурою, дехто - необхідним захистом від розгулу насильства й аморальності на екранах та в пресі країни.

Що думаєте ви?

Дзвоніть нам на безкоштовний (з України) номер 8800-301-5050, текстуйте 10-4200 (за вартістю стандартного смс), пишіть через цей форум. Якщо Ви залишите свій номер телефону, ми передзвонимо Вам із лондонської студії й виведемо в ефір Бі-Бі-Сі.

Джерело: [BBC, http://newsforums.bbc.co.uk/ws/uk/threa ... rumID=8640

Зображення
Марко

Повідомлення Марко » Суб липня 25, 2009 8:28 am

Цікаво, хто голосував за заборону Сімпсонів? Де можна було б знайти імена цих "героїв" народу України?

Нещодовно в Інтернеті опублікували список тих хто заборонив фільм Бруно [ http://svitkino.com/2009/07/14/v-ukrayi ... ilm-bruno/ ]:
    Васильєв С.Г. - "за"
    Войтенко В.М. - "за"
    Гриценок Л.І.
    Грущенко Т.С.
    Куріна А.М. - "за"
    Мельник В.Н.
    Пашкова О.Й.
    Приходько О.М. - "лише домашній перегляд"
    Ріпенко Ю.І.
    Ростоцький М.Ю.
    Серебренікова Л.Є.
    Слободян М.І.
    Тримбач С.В.
    Шпилюк О.С. - "за"

Зображення
Марко

Повідомлення Лариса » Суб лютого 26, 2011 2:32 pm

Оскільки спамери почали закидувати своїми повідомлення, підписи перенесли сюди.

До:
* Національної Ради з Питань Телебачення і Радіомовлення
* Експертної Комісії з Питань Захисту Громадської Моралі

Шановні члени Ради на Експертної комісії,

Просимо переглянути рішення щодо Вашої рекомендації заборонити мульт-серіал «Сімпсони».

Це був якісний продукт, його український переклад - чи не один з найкращих на телебаченні. Він мав величезну авдиторію і стимулював молодь до вивчення української мови.

Він цілком відповідає моральним нормам сучасності і його заборона є абсурдом. Тисячі молодих людей вже зараз шукають «Сімпсонів» на Інтернеті і заборона його в мас-медії лише призведе до збільшення кібер-піратсва.

«Сімпсони», що прожили "ен" років на теренах України і виховали ціле покоління молоді, не можна просто так витерти задля чиєїсь примхи. Не забувайте, що відсутність якісної української продукції веде лише до поглиблення кризи самосвідомості українців та руйнує базові засади побудови здорового сконсолідованого українського суспільства.

З повагою,

Тi що підписалися:

Лариса Михась,
«Сімпсони» що прожили "ен" років і виховали ціле покоління молоді не можна просто так витерти задля чиєїсь примхи.

Mapko,

Михайло Федорчук,

Тарас Мішак,

Lyubomyr Tarnovs\'kyy,

Yarema,

Тарас Петрук,
По моєму, треба спочатку заборонити трансляцію засідань ВР та Кабінету Міністрів... вони набагато більше вживають не цензурної лексики ніж Сімсони і ComedyClub разом узяті...

xxxxxxxx,

Svyatoslav K-P,

Ella,

Катерина Самотескул,

dado,

xxxxxxxx,
Хочу дивитися мультфільми на українському телебаченні украінською мовою. Вважаю це правильним і доцільним

Ania,

Мирон Спольський,

Лідія Федоренко,
Народну мову - в народний серіал! Наші перекладачі перекладуть задорніше ніж самі творці написали!

Anna R.,

Darya Gorb,

xxxxxxxx,
please, bring back Simpsons!!!

Михайло Гриник,
Заборонили б краще "високоякісні" продукти типу Потапа і Насті Камєнскіх

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,

Галя Гордон,

Irene,

Lesya,

Lily Bezugla,

Olha,

kristina,

xxxxxxxx,
**

Лідія Байкалова,
Давайте справді бути вільною країною.

Oksana Gupalo,

xxxxxxxx,

Володимир Дида,

Катерина Ж.,
Будь ласка, поверніть Сімпсонів!

xxxxxxxx,
Denis Korets

Olena,

Сергій,

Олексій Штефчук,

Юрко Мудрий,

Максим Роздобудько,

Мария,

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,
Верните Симпсонов на украинском языке, пожалуйста!!!

О_Н_А,

evtihomirova,
Верните Симпсонов.

O_H_A,
Свиня у хлiвi...

xxxxxxxx,

Skinny-bitch,
Восстановите трансляцию м/с "Симпсоны" в Украине!!!!!!!!!!!!!

Яков,

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,
подтверждаю

tomtrumen,

xxxxxxxx,
В стране и так хватает идиотизма. Не добавляйте новую порцию, пожалуйста.

DRAGO,
Залиште Сімпсонів, класний мульт, гарний, якісний переклад, поверніть Сімпсонів!!!

Наташа,

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,
Заборона Сімпсонів - це злочин проти української мови та сучасної культури. Не створивши нічогісінько, що було б хоча б на йоту було настільки успішним та популярним як Сімпсони, ми забороняємо їх показ вслід за путінською цензурою. Ніхто з тих, хто дивився Сімпсонів не погоджується з тим формулюванням, який ярликом повісили на цей культурний феномен (не тульки США, але і України). Це підтверджує золоте правило менеджменту по-українськи: "Коли за якусь справу береться рука чиновника, заколи логіки тут вже не діють".
ТАК НЕ МАЄ БУТИ.
Шануймося.

JSiler,

swl,

Євген,
Всеодно дивлюся, так дайте хоч на Українській

Назар Герасимчук,
Геніальний мультфільм, аргументи про заборону якого виссані з пальця.
А переклад СІМПСОНІВ українською - шедевр (російський переклад навіть поруч не лежав).
І надто багато в СІМПСОНАХ повчальних моментів.

Рішення про заборону СІМПСОНІВ - безглузде, безпідставне, необдумане.

Liza Korotchenko,
Будь ласка, поверніть Сімпсонів на українські екрани!

Анастасія,

xxxxxxxx,
"лоб три пальца -- остальное киоск" -- так сказал когда-то задорнов, и сейчас это применимо к аморальной комиссии. я не позволю, чтоб ограниченные люди решали, что мне смотреть, а что нет.

Ольга Манойлова,

Сергій Пустовойченко,

Вуйко з полонини,
Хоч Сімпсонів робили у далекій Америці чимало ситуацій є схожими на повсякденне життя. І не можна забороняти його керуючись "суспільною мораллю" чи "родинними цінностями". Мультик - занадто відвертий, щоб визнати його за правду, але не можна ховатися від реальності, потрібно жити в ній.

rocker,
Будь ласка, не чіпайте цю милу добру сім'ю, українською їх дивилися навіть затяті українофоби, а якби й ні, то всеодно: хай живуть Сімпсони! ROCK ON!!!

xxxxxxxx,
Якщо, чесно не розумію сенсу цього рішення. Краще щоб вони дивилися по телевізору фільми жахів та фільми (+18) ?

Богдан Варщук,
Навіщо забороняти чудовий мільтфільм, а дозволяти трансляцію засідань ВР, Кабінету міністрів та ще безліч речей, що не мали б показуватись по ТБ.

xce,
Вони там зовсім подуріли?! Пропоную заборонити діяльність Національної Ради з Питань Телебачення і Радіомовлення та Експертної Комісії з Питань Захисту Громадської Моралі як таких, що шкодять здоровому глузду людини.

Петро Нек,
Хоча останні сезони передивився англійською, залюбки б прокидався під українське "ДОВ" Гомера :)

Юрій Суржинський,

Мішин Олег,
Цей мульт є піаром української мови і заборонити його може лише повний бовдур.

Marat,
Симпсоны ок

Раковець Олександр,

Ruslan Topchenko,

Olga Mazurok,

Dmytro Shkil,
Найтупіше, що можна було зробити, це заборонити Сімпсонів. Що ви поганого в них вгледіли???

Юля,

Ніка,
Вітаю! А тепер забороніть будь-які новини та прямі трансляції засідань ВР. А також новорічні звернення пана президента. Заздалегідь вдячні.

xxxxxxxx,
Цензуру геть!

Марійка,
Чим гостріший гумор - тім гостріший розум!

Oleksiy Okolot,
+1

Серж Петренко,
За критеріями НЕКзПЗСМ пора вже й мультфільм "Енеїда" забороняти, бо він містить пропаганду насильства й алкоголізму. До речі, саму "Енеїду" Котляревського теж можна заборонити за тими ж критеріями. А потім заборонити частину творів Шевченка - там же розпалювання міжнаціональної ворожнечі! Залишити тільки "Курочку рябу".

Артур Ранд,
Поверніть сімпсонів інакше я покіншу життя самогубством!!!!!!!!!!!!!!

YasondinAlt,
Поверніть їх! АБАНАМАТ!

Вася Нипорка,
Я хочу дивитись тількі те що мені подобається!!!!
Весь Масів за повернення Сімпсонів!!!!!

Лідія Журба,
навіщо Ви, самоусвідомлені особистості, нищите одну з тих речей, яка справді може спонукати до рідної мови, навіть найдалекіших від цього людей? в Ваших же інтересах розвивати один з найважливіших показників нації.
через Вас можуть постраждати невинні. саме на вашу совість ляже самогубство дуже чуттєвого фаната Сімпсонів - Артура.
ГАНЬБА!

Dmitry Rasskazov,
Як вже набридло, що якась купка законсервованих ідіократів починає вирішувати що нації дивитися, а що ні. Вирішуйте за себе та своїх дітей. Максимум, що ви можете порадити народові це рекомендований вік глядачів і не більше того. Забудьте про заборону того, до чого ви не маєте жодного відношення. Не можете зробити своє, то не ганьбіть чуже!

Marilyn,

Хідео,

Maria,
Незнаю про самогубство ,але якщо ви їх неповернете то когось да порішу

xxxxxxxx,
ХАй живе українська мова,хай Живуть Сімсони на українській мові!!!!

Tom,
так, поверніть Сімпсонів українською мовою!

Катруся Колючевська,
майте совість! це ж Сімпсони - показник розвитку нації...
Артур вже не жарт розлютився...

Олександра Маринченко,

Світлана Горобченко,
о горе! Артур помирає. сором вам.

Микита Корнєєв, також відомий як Pro_Hawk,
Я вважав Сімпсонів найкращою передачою на українському ТБ і дуже здивувався коли їх заборонили. Завдяки ранковому показу Сімпсонів я заряджався хорошим настроєм на увесь день! Сімпсони допомагали мені відволіктися від усього того, що твориться у нашій країні. І тепер, замість того щоб навести лад, ви вирішуєте перервати показ! І скажіть... Чи вважаєте ви себе після цього владою, що турбується про сій народ?!

INVADER,
Уважаемая Комісія з Питань Захисту Громадської Моралі, не надо указывать на то как надо жить и что смотреть! За собой лучше смотрите внимательней!

xxxxxxxx,

Віталік,
Будь ласка не забирайте їх у нас!!!

khristinak,
ПОВЕРНІТЬ!!!!

Олександр,

Максим,
Симпсони были единственным мульт сериалом который молодые люди смотрели с удовольствием на украинском языке.А это самая лучшая агитация за укранский язык

Олег Зіняк,

Mike_F,

Ярослав Возницький,
Верніть СІМСОНІВ!!!

Андрій_КІКО,

PomidorOFF,
Бездельники, гнать вас в шею надо всех, лучше б за станком стояли! Запрещайте трансляцию ВР.

Андрій,

Артем,
Кожного буднього дня,перед тим,як йти на роботу,майжк вся моя сім'я переглядала цей чудовий мультфільм!!І всі з превеликим задоволенням йшли працювати!!!ПОВЕРНІТЬ їх!!!

Ірина,

андрей,
это просто необосновано!

xxxxxxxx,

Palenkov Oleg,

Милов Ростилав,

Богдан,

Станіслав Домарацький,

Віталій Перегончук,

serg1yko,
Я проти!!!

Артем Алексєєнко,

MacKlein,

Анастасія,
Я не розумію, чому у нас заборонили "Сімпсонів", бо це шоу вважається одним з найінтелектуальніших в США. Воно повністю відповідає нормам моралі, бо воно віховує її. Тим паче, що в "Сімпсонах" настільки якісний український переклад, що може послужити зразком для багатьох інших озвучуючих студій. У розмові з друзями з Росії я завжди з гордістю говорила, ща наш переклад "Сімпсонів" набагато кращий їхнього. Поверніть нам, будь ласка, "Сімсонів".

xxxxxxxx,

Сергій Довгаль,
Забороніть краще з десяток російських серіалів.

Денис,
Симпсоны навсегда!!!!

Андрій,

Denios,
Охуели штоле,мы сами можем решить что нам смотреть.

xxxxxxxx,

Ярослав,

Bogdan,
Верните Симпсонов на украинском языке, пожалуйста!!!

Artem,
Поверніть Сімпсонів, есесовці!!!!!!!!!

Олександр,

Альона,
Будь ласка,поверніть Сімпсонів:)

Alina_z_Sum,
Підтримую!

Гончар Сергій,

Dima,

xxxxxxxx,

fhhfh,

korky,

xxxxxxxx,
Український переклад Сіпсонів набагато краще, ніж у росіян. ПОВЕРНІТЬ ЇХ!

Олексій Анікієнко,
Ну і навіщо? За весь час ефіру там небуло сказано жодного непристойного слова

артем,

Paulez,

Евгений,

xxxxxxxx,

Даниил Кирса,
Він цілком відповідає моральним нормам сучасності і його заборона є абсурдом.

Михайло М.,

Vikt0r,

Lolya,
жорстоко забирати те, на чому росли цылы поколыння

Антон (Півтора лицаря) Рудько,
це посравжньому один з кращих мультфільмів сучасності, з кращім перекладом.

для мене залишається загадкою рішення про його заборону.

Поверніть сімпсонів !

Денис,
...Велика купка ідіотів вирішила заборонити те, що суперечить навіть деяким статтям конституції. в чомуж проявляеться "наша" демократія, свобода слова...право на те чи інше? Про те, зараз у передвір'ї виборів, "вони" з ранку до ночі будуть крутити ці набридлі і тупі "морди" наших "обранців" в політичній рекламі...хіба це не порушує наших прав, чи всі громадяни вільної України так палко бажають дивитися на це "чудо": на пасічників, на "проффесорів" та на "караваї"??? Суцільне безглузьдя і маячня...
Повертайте "Симпсонів" або навіть і не з'являйтеся на телевезійному етері!

Irko,

Arximus,
Цій коміссії разом з радою не було що робити і просто зі скуки наклали заборону. Щодо Сімпсонів то у цьому мультфільмі висміюются людські проблеми що дозволяє легше пережити теперішне скрутне становище в країні.

Taras,

xxxxxxxx,
Невже ті хто виросли на радянських пропагандах забиратимуть у нас право вибору
PS: Ше б інтернет заборонили дибіли

xxxxxxxx,

Сергій,
Руки геть від сімпсонів, українською вони особливо прикольні

Vova,
!simson forever!!!!!!!!!!!!!!!!!

ASM,
Найкращий серіал в простого бомбовому перекладі, їх потрібно повернути

Галюнчик,
У меня даже мама не может понять, почему его запретили! Симпсани достойны чтоб их показывали на Украине!!!

Віра І.,
трансляція фільмів з елементами насильства нікому не заважає, а єдиний цікавий мультсеріал з прекрасним перекладом всім спати спокійно не дає?!

Gregory,
Simpsons is cool!

Максим з Донецька,
Хочу дивитися мультфільми на українському телебаченні украінською мовою. Вважаю це правильним і доцільним

Дмитро,
Сімпсонів заборонили хабарники яким М1 відмовився заплатити, це був найкращий продукт українського телебачення, поверніть його хочаб на більш пізніший час

Ярко,
Дійсно, переклад Сімпсонів був на дуже високому рівні. Краще них був лише Альф у перекладі Олекси Негребецького.

ZyXeL,
Чому ми повинні дивитися жахливі новини, в котрих розповідають та демонструють як загинули тисячі людей, про «жахливі» авіа та авто катастрофи? Дивитися набридливу рекламу, котра знищую мозок кожен пересічний українець повинен, а щось ще не підпадає під норми невідомого кого, в «демократичній» країні транслювати забороняють..

xxxxxxxx,
Верните симпсонов народу!!!

Vladimir,
Верните симсонов

Дмитрий,

Олег Савичук,
давайте не будемо повторювати помилок російської влади (заборона каналу 2х2)

Микола,
Сімсони найкращий мультфільм , поверніть його

Anton_08,
ПОВЕРНІТЬ СІМПСОНІВ!

Алла Славінська,

Anton,
Сімпосни українською - просто супер. ТО навіть не переклад, а адаптація. При чому надзвичайно якісна адаптація. Незнав що їх заборонили до показу. Ганьба лузерам, які то зробили!

Sashko,
ДАЙТЕ МЕНІ МЕНІ СІМПСОНІВ НА УКРАЇНСЬКІЙ!!!!!!!!!!!!!!

Нікіта Федоренко,
Поверніть Сімпсонів!!!
19 років знімають цей мульт.... його не можна просто так забрати у народу...

Антон,
Вам лишь бы что-то запретить. Это идиотизм высшей степени.

Саша,
Я в шоке, во всем мире показывают, а у нас нельзя.....бред!!!!!!

Роман,
Ви вважаєте це нормально?.. Можливо б було краще заборонити безглузді серіали, які тільки засоряють теле ефір, чи заборонити мультсеріал який виховав не одне покоління молоді, у багатьох країнах світу?..
P.S. Будь ласка, поверніть Сімпсонів

xxxxxxxx,
Що тут писати, просто поверніть Сімпсонів!!!
А щодо цитати "Сімпсони псують моральні якості" а трансляція ВР - ні?!

Byuko,

Александр,
Вы оху**и такую расслабуху запретили!

Rotten,
Ніхто нікого не примушує сидіти перед телевізором, якщо не подобается то треба перемикати. Ми самі в праві вирішувати що нам дивитися.

Олексій,

Антисімпсон,
Сімпсонів геть!!! Сімпсонів геть!!! Сімпсонів геть!!!

Михайло,
Не займайтесь ідіотизмом!

Віталько,
Абсурд! Москалі дибіли заборонили і наші придурки за ними? Я так зрозумів шо Сауз Парк туди ж? (з 1 числа перестали показувати).

Дмитрий,
Верните "Симпсонов"!!!!!!!
Они - потрясающая пародия на нашу жизнь.

xxxxxxxx,

Rostyslav,
це вже фігня якась коїться... якщо петиція не допоможе -- будемо виходити на вулиці та змінювати владу в країні, ((от падлюки))

Andy,

Макс,

Олександр,
По-моєму на нинішньому ТБ достатньо непотрібних фільмів,передач і т.п."Сімпсони" є мультом,який потрібний сучасній молоді,підліткам,дітям.Це легенда!

xxxxxxxx,

Олег,

Пан Діман,
"Сімпсони" - один з тих мультсеріалів, який надихнув мене на те, щоб розмовляти українською мовою та протестувати кожному москалю. "Сімпсони" - це ще не найгірший випадок, а навіть навпаки. Інше діло - "Південний парк". Я не хочу казати недобре про нього, одак я хочу наголосити на тому, що "Сімпсони" не були для нас просто серіалом. Чи мультсеріалом... Це неважливо! Я маю на увазі те, що для нас це до того ж певна мораль. Коли у "Сімпсонах" показували дещо, що не подобається іншим, а саме: матюки, несерйозне ставлення до певних релігій, прояви незухвалої сексуальної орієнтації, насилля і т.д. і т.п... Ми бачимо це і розуміємо становище життя навколо нас і намагаємось щось змінити у цьому світі!
P.S. На останок я скажу, що я не настільки фанат "Сімпсонів", наскільки розумію те, що саме "вони" зробили для нас. Усіх.

Стас,
Запрет Симпсонов, это ещё одно необдуманное решение, за которым последует и запрет Камеди Клаба и т.д. и т.п., Флинстонов смотрите сами жиди поганые, наворовали денег, а теперь пусть народ смотрит всякую попсу?Я категорически против!

xsadx,
Одним словом - ідіоти)

Вячеслав,
Хочу смотреть Симпоснов на украинском языке!

Tevton,
Заборона Сімпсонів є одним з найбезглуздіших рішень Національної Ради з Питань Телебачення і Радіомовлення тому прошу передивитись їхні аргументи і відновити показ Сімпсонів!

xxxxxxxx,
С.І.М.П.С.О.Н.И the best

Сергій,
Довбні...

xxxxxxxx,
Люди которые хотят чтобы мы смотрели всё на украинском и заретили то что народ реально смотрит.

Andrey,
Симпсоны рулят)))))))

Константин,
Не страдайте х***й, запрещая лучшие мультики мира, а лучше запретите х**ю про всяких маняьков на ТНТ, а то смотреть нельзя.

Люда,
Знайшли до чого прикопатись, а може на українському телебаченні тільки телепузиків показувати?

Михайло,
Сімпсони ТАК!!! Не можна забороняти те, що висміює наше життя в гарному розумінні та дозволяє поглянути на себе збоку.

Anna,
це неподобство!!!!!

Sergey Mart,
А я буду каждый день звонить в нац комиссию и интересоваться, когда вернут симпсонов :)) Пусть у них голова поболит. Советую всем и каждому так делать!!!Пусть ощутят, что означает, когда лишают покоя, который лично я находил в просмотре укр симпсонов

Yoz,
Simpsons по українськи!!!

xxxxxxxx,
единственный семейный мульт на украинском, да и вообще....

xxxxxxxx,

Homer,
D'oh.

Сергій Малий,

Степан,
Я не когда не мог подумать что Украина опустится до такого!!!! Мы что Россия что бы так поступать!!! Хватит молчать надо чтото делать ато в скоре нам запретят не только говорить но и жить!

Игорь,
Какая же это демократия...

вовчик,
Це дуже якісний продукт що перекладений українською мовою на високому і професійному рівні

Володька,
Сімпсони українською, то є сила!

Євген,

Тарас Троцюк,
Не бачу жодної причини забороняти трансляцію цього мультика!
Вважаю його якісним продуктом, який не містить нічого образливого чи протизаконого.
Крім того цей мультик має якісний український дубляж, хочу дивитись телебачення українською мовою! Поверніть яксний продукт на екрани!!

Олег,
Верніть нам Сімпсонів !!!

Дмитрий,
Боитесь сатиры и сарказма? Отличная "демократия" и "свобода слова"...)))

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,

Hachi,
Помилково, дуже помилково забороняти справді якісний і цікавий продукт, а тим паче з таким якісним перекладом. Сімпсони - це єдине, що приємно було дивитись на нашому ТБ.

Ель Барто,
Поверніть Сімпсонів!!!!!!!!!!!Тепер мені після школи нізчим бутерброди їсти та дивитись теж!!!!!!!Забороніть Ранеток!!!!!!!!!!!Будь Ласка!!!!!!!!!!

xxxxxxxx,
Ребята,все хотят денег,и наши нардепы тоже...вот и придумывают они разную х..ню что бы не сидеть без дела...
Говноправительвтво в говностране,как не печально это констатировать,решает уже что нам смотреть,печально все это.

Olga,

xxxxxxxx,

felixthet,

ANTIWirus,
Залиште Сімпсонів!

KyLЯ,

xxxxxxxx,
НЕ ГОНИТЕ _УЙНЮ !!!!!

Furious,
Пожалуйста верните Симпсонов

poltavsko,
Я хочу самостоятельно выбирать что мне смотреть, а что нет.

Alexxander,
Геть руки від Сімпсонів!

Simorg,
Не стоит решать за всех.

Alexandr,

vadim,
сімпсони найкраще шо може тільки бути!!! ПОВЕРНІТЬ!!!

Einwildestier,

Женя,

Рома,

xxxxxxxx,

Елена,
Якщо вже так піклуєтесь про дітей, то імхо всьго лише достатньо поставити жовтий трикутничок при трансляціїї, а батьки вже нехай вирішують - дивитись дітям чи ні. Для порівняння подивіться всі ті программи, що транслюються вдень, та перевірте їх на так звану вашу "аморальність" !!!

Artem,
simpsons 4ever!

Юра,

Олег,
Поверніть Сімпсони!!!

shKARP,
Російський переклад не подобається поверніть українською!

xxxxxxxx,
Сімпсонів дивиться весь світ ,а чим ми гірші!!!!Обожнюю цей мультфільм,дивлюся зі своєю родиною

Сергій,
Поверніть Сімпсонів вони класні!

Олексiй Шубiн,

kostia shevchenko,

FreeDooM,
поверніть Сімпсонів!!!!

Warrog,
Сімпсони навіка!

Dima,

SKY,
Поверніть українських Сімпсонів!!!

Art,
Симпсоны привлекали нашу молодь к украинскому языку, также не мало чего хорошего они научили наше молодое поколение !
Повернiть Сiмпсонiв !!!!

Jeka(Simpsons4ever),
Поверніть Сімпсонів!!!

Ярослав Носа,
Нацраду на мусор! Сімпсонів на екрани!

tyrs,
Зараз дивлюсь в польському перекладі на Canal+ : одноголоса пародія на сімпсонів. Російською якось вульгарно все звучить. Ви не уявляєте що ми втратили... Українська озвучка - НАЙКРАЩА.

Антон,
Нацрада, ви щось дуже багато на себе берете. Треба було давно вас закрити.

Cristo,
Верните симпсонов, фашисты!
В топку цензуру!!!

Юлія Приймак,
"Сімпсони"- один з найуспішніших мультсеріалів сьогодення. Я вважаю, що на телебаченні забагато аморальних фільмів, кліпів, програм, але це мультсеріал не 100% не відноситься до їх числа!

xxxxxxxx,
краще б бігборди(бігморди:)) заборонили на вулицях

xxxxxxxx,
геть руки від Сіпсонів

Андрій,

Олексій,
Сімпсони українською!!!!!

Андрій Черкасов,
Це мало не останній оплот справжньої Української мови, тобто мови веселої, під звуки якої не тільки спати можна, заборона Сімпсонів це як мінімум непорозуміння, а якщо вдуматись саботаж, кого нам ставитимуть у приклал Української мови, зануд з ВР, Януковича?

Світлана Оліфер,

Соломія Назаркевич,

Андрій,
Сімпсонів на волю!

Artur,

Віталік Дмитрук,
Для мене адаптація Сімпсонів солов'їною - це один із шедеврів українського перекладу. Шановний Комітет Захисту Громадської Моралі, на превеликий жаль зараз в нашій країні об'єкту Вашого захисту практично не лишилося. І вина у цьому далеко не Сімпсонів.
Цей мульт у жартівливій, саркастичні, інколи надто гіперболізованій формі показує реальні гнилі місця людської душі та свідомості, які є і в багатьох українців.
Я був прикро вражений, що до нас повернулася цензура... Сподіваюсь Сімпсони повернуться на українське ТВ. Цей продукт вартий уваги.

natalia,
simpsony!!

Ірця П,
Як, як вони посміли підняти руку на Святе??

Stepan,

xxxxxxxx,
Сімпсони forever

ROMA \"gribochek\",

Андрій,
поверніть Сімпсонів житя без них нема тепер все засумує от тількі їх не вистачає

Станіслав Верстюк,

Роман Котенко,

дмитрий,
симпсоны на украинском языке получились настолько мощными, что меня вернуло не только от российского, но и от оригинального английского. ну не воспринимаю я их никак, кроме как таких *)) категорически против ограничений - это один из самых качественно локализированных на украинский продуктов. вернуть немедленно!

Валерія,
Поверніть Сімпсонів українською! Переклад М1 був просто ідеальним. Сімпсони в російському перекладі далеко не такі смішні й цікаві.

Берсенев михаил,

Людмила,
Верните Симпсонов на м1! Каждый мультфильм несет в себе мораль и учит доброте и справедливости! Лучше бы рекламу лекарственных средств запретили, а то делают зомби из людей!! Может хватит демагогию разводить и бороться с мельницами?

Taras T.M. 1991,
За показ «Сімпсонів»!!!
Обнагліли взагалі. Краще би заборонили російську попсу без змісту та з напів оголеними прос*#/утками.

Vitaliy Belyavtsev,
Не бачу нічого, що мало б призвести до заборони цього мультику на телебаченні

ТАСЯ,
ЗАБОРОНА СІМПСОНІВ - ЦЕ ТУПО!!!

xxxxxxxx,
Сімпсони +++++ мега!!!!!!!!!!!!!!!!
"Дом"2...3...4...n ------ лайно!!!!!!!!!!

Stanislav Bilanenko,
Це найкращий мультсеріал, який можна побачити на українському телебаченні

vlad,
Поверніть сімпсонів!!!

Ihor Hrywna,

Альона,
На нашому телебаченні безліч програм, що не відповідають жодним нормам етики і моралі, що показують до 21-00. Чому не можна показувати мультик з чітким обмеженням віку після 21-00?

Антон,

Дмитро Доьмін,

Diana,
ми маємо право бачити наших улюблених героїв мультсеріалу

sky,

Mykhailo,

xxxxxxxx,
Сімпсони FOREVER

Макс,
тому хто заборонив треба цвях в голову забити і шпалу в сраку засунути!!!!
єдиний нормальний мульт який якісно переклали українською мовою-і заборонили,а всяку муть і далі тримаєте в ефірах,придурки!!!

Ігор Кубаєвич,

Віктор,
Це абсурд, прошу повернути!

Микита,
Не забороняйте Сімпсонів!!!

xxxxxxxx,
Сімпсони українською !!!

I am,

xxxxxxxx,
Сипсоны один из лучших хультфильмов, без призывов и лозугов. Несмотря на явное в нём высмеивание некоторых аспектов, он в тоже время остаётся добрым и имеющим во многих сериях положительную мораль.

xxxxxxxx,
Вернуть симпсонов!=)

xxxxxxxx,

Oleg,

Артем Бебик,
Побільше б такого на нашому телебаченні - сучасного, дотепного та з таким якісним перекладом, який стимулює молодь до любові до української мови.

xxxxxxxx,
Більш безглуздого рішення годі було б сподіватися. Краще б заборонили трансляцію всіляких кримінальних хронік з нутрощами на асфальті та смакуванням різних збочень. ГАНЬБА!

Олексiй Субботин,
Вернiть Сiмпсонiв

Чудовисько,
Поверніть Сімпсонів, гади!

Володимир,
Поверніть Гомера Сімпсона!!!

Tirande,
Чому діти можуть дивитись кроваві російські серіали, а веселих Сімпсонів ні? До того ж український переклад від М1 навіть кращий за оригінал.

Гліб,
Сімпсони це культовий мульт серіал на якому вирісли багато поколіннь дітей у тому чеслі і я.
Що нероби усі їх завжди будуть дивитися,і неважливо руською мовою чи англіїською.Якщо ми дійсно хочемо жити у українському суспільстві то наступні покоління нехай дивлятся україно мовні серіали та фільми з якісним адаптованим до наших українських розумів перекладом.

Тетяна Вахненко,

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,
Ciмпсони-дуже гарний мультик якiсно переведений на нашу рiдну мову, краще б ви заборонили купу програм про злочини i всiляких низькосортних серiалiв!!!!!

vivimour,
Цей серіал змушує мене сміятися.Не має ні вікового обмеження і ніяких інших факторів для його винищення.В Сімпсонах,на мою думку,не використовується нецензурна лексика.Мені здається дуже безглуздим критикувати Сімпсонів,серіал на якому виросло ціле покоління молоді.Ніхто не хоче дивитися Сімпсонів у російському перкладі.Ви пропагуєте рідну мову,а це була одна з таких передач,та навіть і одна передача яку хотілося дивитися лише у українському перекладі,і ніяк по-іншому.На мою думку,це був єдиний якісний продукт у нашій країні.

Vova,
СІМПСОНИ ПОТРІБНІ НАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПОВЕРНІТЬ БУДЬЛАСКА ЇХ!!!!!!!!!!!!!

Surzis,
Да как это их запретить?Это же целое поколение! Это история!

Максим Танасийчук,
Симпсоны рулят и их обязательно еще покажут по М1

Олександр Л.,
Поверніть Сімпсонів!

Віталій,
Цілком згоден із петицією. Сімпсони українською мовою - один з кращих мультсеріалів сучасності!

Тарас Буц,

KU1M,
Сімпсони-це позитивний вплив на націю! Поверніть їх!!!

Родіон Тесля,

xxxxxxxx,
Сімпсони українською- це круто!!!!

Леонід,

avalon,

Олег Пастушенко,
Вимагаю!!!

Ілля,

REK,

Julka,
не вижу не чего плохого в этом мультике, лучьше б запритили показывать головы отрубленные и море крови

Михайло,

Ольга,
Це був чи не єдиний серіал, заради якого хотілося вмикати телевізор! поверніть Сімпсонів!

Дима,

Bart,
це повний абсурд заборони мультсеріалу "Сімпсони" по ТВ...якщо так то тоді заберіть всі політичні реклами з ТБ...а чого б і ні?я вбачаю в них вплив на підсвідомісьть громадян і нав'язування в інтересах політиків агітації...короче просто кажучи: Експертна Комісія з Питань Захисту Громадської Моралі не займайтеся фігнею!!!

Lida,
ya meshkayu zaraz v nimechchuni,ale vse we duvlyusya Simpsoniv ykrains'koyu, bo rosijs'koyu - laino!!!

Маркіян Микитка,

Олександр Богородов,

Serg,
Найкращий комедійний серіал залишити без українського перекладу?!

Владислав Логожа,

GgG,
Старі жирні ублюдки і коміссіі, недовго вам лишилось набивати пузяки за державний кошт! Нема на вас Гайдамаків, щоб навчили як заборонювати все хороше і жити за наш рахунок!!!! Суки ви, трясця вашій матері! Знайшов би-прибив вас, виродки!!!!!!

Аня,

Микола,
Поверніть Сімпсонів на украінське телебачення!

Иван Билык,
Верните Симпсонов на украинском языке, если проблема в детях, родители сами запретят им смотреть!

Андрій,
Як показувати цілу добу цензор, та натяки на секс, то це нормально. А як показувати дійсно смішний м\ф так це вже аморально. Ви, імхо, ідіоти.

Стас Вольнорвски,
Верните Симпсонов на украинском!!

Оксана,
Краще б зняли з трансляції ці різні "Обручки". Мало того, що показують російською мовою, так ще й суть цих серіалів насичена "тупізмом", які лишень дратують розтягуванням подій. А щодо цих "Букіних"...так тут взагалі просто не вистачає слів. Показувати дітям вибрики цієї сімейки вони не вважають аморальним?!

RAMS,
Люди - украинский перевод - наша гордость, его обожают все. Даже росияне признают что у нас самый удачный перевод симпсонов. Сейчас каждую минуту кричат про свободу слова... а тем временем запрещают мультик?!?!?!?! Как это понимать?

Ліна,

Ігор,
Ну як так можна - Сімпсони це чи не єдине, що змушує російськомовну частину населення України обирати саме український переклад, з повагою, Ігор з Херсону

Борщов Владислав,
Поверніть сімпсонів на м1 ! поверніть укрїнський переклад!

Homer,
Я за Симпсонов!:D

В,
Поверніть Сімпсонів

Ленка,

Mari,
краще б Дом-2 заборонили!!!!!!!!!!!!!!!!
один із небагатьох мультфільмів і фільмів з нормальним українським перекладом!!!!!

xxxxxxxx,

xxxxxxxx,
Поверність Сімпсонів українською!!!

Dmytro Konev,
Цей мульт мае право на життя !!!!!

Bogdan,

Иван,
Я вважаю не треба забороняти ))) Бо вони класні і тільки вони кльові українською )))

Макс,
Ми маємо право дивитись, що хочемо...Сімпсони ліпші ніж дивитись ВР))

Konstantin,
Поверніть сімпсонів!!!

Vasyl,
Верніть..я на них виріс)))

Іван Мартиненко,
Рішення про заборону СІМПСОНІВ - безглузде, безпідставне, необдумане.

xxxxxxxx,
Дуже гарний та веселий мультик. Поверніть будь ласка

Максим Панков,
Я в шоці. Це набагато розумніший мультфільм ніж вам здаєтся. В багатьох серіях сказано дуже багато розумних речей і висміяно дуже багато того що на це заслуговує.

Vladislav S,
Поверніть нам улюблених жовтих чоловічків !!!

Олексій,

L . A,
Сімпсони транслуються у США, і глузування з того США тішать увесь світ, і їх не забороняють, а в нас чогось вирішили інакше! Шановна Нац Рада перегляньте своє рішення, бо навіть дубляж УКРАЇНСЬКИЙ!!! автори серіалу визнали найближчим до оригіналу, так давайте зрощувати УКРАЇНСЬКЕ, якшо ви дійсно Національна Рада!!!

Ігор,

Алексей Гайдуков,
Шикарный мульт с изумительным украинским дубляжем

Даша,
Якщо сімпсони не будуть йти по українськи їх все одно дивитимуться хоч ромійською хоч англійською! Це не суттєво! Адже якщо вже набиратися американьського гумору так по українськи))!!!!!

xxxxxxxx,
Велика кількість того що показуют по тб набагато більше розпущене за Сімпсонів. Тому хотілось би їх знову побачити.

Дмитро,
ПОВЕРНІТЬ СІМПСОНІВ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ!)

Ірина,
Він цілком відповідає моральним нормам сучасності і його заборона є абсурдом.

Анастасія,
Хто з чого взяв, що "Сімпсони" антиморальні??
А що ж тоді всі ішні програми, серіали, фільми??
ПОВЕРНІТЬ "Сімпсонів"!!!

Андрій,
Поверніть їх!

Evgenii,
симпсоны нужны украинцам

N0th1nG from Donetsk,
Симпсоны - единственный мульт-сериал, который я смотрел на украинском языке. Очень жаль, что наше "правительство" мягко говоря - тупит, запрещая этот шедевр. Студия "Пилот" озвучила героев Симпсонов лучше, чем оригинал. Эмоции на высоте... Ддооооу!!!!11

N0th1nG from Donetsk,
Симпсоны - единственный мульт-сериал, который я смотрел на украинском языке. Очень жаль, что наше "правительство" мягко говоря - тупит, запрещая этот шедевр. Студия "Пилот" озвучила героев Симпсонов лучше, чем оригинал. Эмоции на высоте... Ддооооу!!!!11

Андрій,
Деякі люди забувають що часи СССР давно минули.

xxxxxxxx,
Тільки україснький дубляж!!! "наші" Сімпсони смішніші за оригінальні навіть, - це кажуть мені друзі з Америки)))

Ірина,
Сімпсони - найкращий мультик! А українська озвучка дуже якісна!

Микола Гудима,

Вікторія,
Поверніть Сімпсонів!!! Вони зображують справжнє життя, висміюючи людські недоліки, вказуючи нам на них!!!

jagger24,
На мило цензорів!

Марічка,
Сімпсонам бути!!! Дяді і тьоті з Національної Ради з Питань Телебачення і Радіомовлення
та Експертної Комісії з Питань Захисту Громадської Моралі, ви ж теж були молодими і вас також не розуміло старше поколінння, я впевнена в цьому! Якщо ви не розумієте цього мультфільма, проконсультуйтесь з фахівцями в цьому напрямку. Я ось, наприклад,як дипломований психолог можу сказати, що в цьому мульфільмі бачу відображення сучасного світу який він є насправді, з посмішкою і іронією над самим собою. Вчиться сміятись із себе і як казав Кіт Леопольд: "Давайте жити дружньо"

Andrii,

Шпрінгер Дмитро,

Андрій,
Ми не маємо на даний момент кращого мульту,поки що так що я прошу верніть Сімпсони на українській мові!

xxxxxxxx,
Сімпсони українською, це найкращі уроки українською для мешканців східної України. Я багато нових слів почув з цього мульту, не лише ті, які написані у підручниках!!

Julia 19,
Вы , те кто запретили показ "Симпсонов" по М1 , не представляете как это - с 1 января 2009 года не видеть ни одной серии любимого мультфильма, который был чуть ли не единственным способом отдохнуть после всех неприятностей дня!
Я начала смотреть его с 2007. Не пропускала практически ни одной серии.
У меня есть с чем сравнить: ни оригинальный английский язык, ни русская озвучка не могут затмить перевод от М1 !!!
Мы с братом пришли к выводу, что 40% всего юмора в "Симпсонах" составляет украинский дубляж от М1.

К слову, о пошлостях... Сериал "Футурама" действительно был пошловатым... Но когда наступали выходные, можно было посмотреть и его - вместо "Симпсонов" по будням.
А сериал "Южный парк" - вообще кошмар! Но ведь его не сняли с показа - на МТВ Украина он идёт!..

Юрка,

zheka,
поверніть сімпсонів !!!!!!!!!!!!!

Lilili,
Будь ласка,поверніть!!!

Катя,
Згодна повністью!

Sergiy,

Аліна К,
Поверніть негайно Сімпсонів!!! Вони це найкраще, що є на нашому телебаченні в українському переводі!!!!!

Роман,
Хочу смотреть мультик на украинском языке!

Олександр,
Чому якісь кілька чоловік мають вирішувати за всіх, що морально, а що ні... Це мабуть єдиний розумний серіал на даний час. Мабуть нашим чиновникам не потрібно щоб "електорат" лишній раз напружував мозги. Для них краще щоб люди дивились дурні серіали та світське життя "зірок"

ChesteRock,
Єдиний розумний мультик, не те що аморальний Південний парк.

Vlad,
Поверніть Сімсонів

westoner,

DeadWish,
Симпсоны влияют на молодёжь не больше тех-же Флинстонов, которых поставили в эфир, но они в разы интересней, и глубже. Я за то, чтобы Симпсонам быть.

Ruslan,
Yeah !!!

Franky,
Верніть Сімпсонів!!! Це релакс для мого моску!

xxxxxxxx,

Taras,
Казлы!!! Ебать вас всех в ухо !!! Ето был мой любимый мултик , ох уж ети гандоны зажрались

Dima,
Поверніть Сімпсонів!!!

Віталій,
Сімпсони на укр мові це щось....цікаво..кумедно..дуже талоновито дублювали..!!НІ забороні Сімпсонам!!!!!!!

Влад,
Поверніть Сімпсонів!!!
ІМХО це найкращий мульт.серіал

Олександр,
Це найкращий мультфільм який я знаю!
Він цікавий, прикольний, веселий. Завжди після його перегляду підіймається настрій. Та й в усьому світі він найпопулярніший!
По-моєму забороняти "Сімпсонів" не правильно!

Sniper,
СимсОНЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ

Malyrok,
Ми всіею родиною дивилися Сімпсонів і нам дуже подобалося. Будь ласка поверніть їх!

Ale4ka,

Vzlom,
«Сімпсони»-цілком відповідають моральним нормам сучасності і заборона є абсурдом

Ярослав,

Алексей,

Pon4ik,

Ярослав,
Симпсоны самый умный мультсериал котрый когда либо шёл по телевизору. Кому-то наверное не выгодно чтобы народ Украины был умным и любил свой язык.

Артем,

Lone_person,
прикольний мульт, дуже веселий =)
верніть українцям Сімпсонів!!!

Роман,
Вони що здуріли

Iгор,

Весельчак,
ХОЧУ СІМПСОНІВ УКРАЇНСЬКОЮ!

Ievgenii,
Верните Симпсонов, изверги!!!!

Макс,
Верніть СІМПСОНИ
Діти дуріють.
а вони класика жанру

Лука,
Сімпсони - це складова життя половини світу!
Їх не можна забирати з ефіру Україна обурена!!!
тепер приходиться їх дивитися в онлайні на російській мові!
а це зовсім не те що на рідній(

Igor,

Buka,

Олег,
Українською мовою серіал дивляться за кордоном у Росії та інших країнах Європи.
Поставте там де взяли і більше не чіпайте

dreamW,
поддерживаю

Роман,
нецензурнi слова вiд Барта Сiмпсона на українському це щось!

Александр Шевченко,

Євген Ріпка,
Сімпсонів народу!!!!

xxxxxxxx,

Vasyl,
я за

Ірина Чулівська,

Teme4ko,
Шановне керівнициво Нац Ради з Питань Телебачення і Радіомовлення, заборонивши трансляцію Сiмпсонів в Україні, ви самі вбиваєте національну мову! Сімпсони користувалися величезною популярністю серед молоді. Мабуть, це був найуспішнійший проект на телебаченні з часів нашої незалежності! Заборонивши його, ви самі показали країні що вам соромно за те як ви живете!Адже в цьому мультфільмі, нехай в малих ситуаціях, проте дуже яскраво висвітлюються вади нинішьного покоління. Там яскраво показана корупція, із якою наша країна намагається боротися протягом 18 років! Недарма Сімпсони користувалися такою популярністю в Україні!Адже мультсеріал був якісно перероблений під нашу державу( Мет Грюнінг, що робить цей мультсеріал для американців, у малих побутових комічних сценках показував тупість своєї нації.Він підіймав важливі питання, що турбуть нас у сьогодення.) Ви ж боїтесь показати країні у якій ми дупі знаходимося насправді.І байдуже звідкіля родом люди що дивляться цей шедевр кініматографії!Чи то зі Львову, чи то з Донецьку, Харкова або Київа. Нас всіх об'єднує один прапор та один гімн. Раніше молодь могла збиратися ввечорі біля телеекранів та обсуждати нову серію серіалу. Тепер такої можливості немає! І хто зна, скільки з тих хто раніше дивився Сімпсонів, тепер у цей самий час пьють пиво чи вживають наркотики! Ви ж хотіли квітучу державу?? І що ви натомість отримали?... Шукайте відповіді самі.
Тимур г. Донецк

xxxxxxxx,
Ні вчителі, ні батьки, ані тим більше мультяшки ніфіга мене не виховають, я сам прямую до просвітління! А Сімпсони в укр мові - це красота!=)

Kyrylo,
А що ж таке в Сімпсонах аморальне? Є такі телепрограми (не буду наводити приклади) на укр. телебаченні, які просто вбивають своєю вульгарністю, а їх не закривають.

Олександр,
Верніть Сімпсонів!!! На телебаченні стільки вульгарності, а на неї ніхто уваги не звертає.

Mause,
поверніть сімпсонів, забороніть краще політичні передачі. там набагато більше лайна і вульгарності!

Anton Pedan,

gydota,
Поверніть Сімпсонів!
Не знущайтесь над людьми. Я 2 роки чекав продовження, не витримав і був змушений дивитись з російським перекладом.

Марк,
Букіних показують, а Сімпсонів заборонили, що за, вибачте, дибілізм?!

motylov.d,
Абсолютно згоден з автором статті!!! Поки я рік захищав Батьківщину - заборонили мій улюбленний серіал, зате неподобство під назвою "Американський тато" нормально транслюють на "RU music" (можливо, тому, що "RU"?)...

Рябоконь Іван,
Верните мульт, самая лучшая озвучка была...

Антон Коваленко,
Поверніть сімпсонів!!!

Богдан,

Дмитро,

xxxxxxxx,
"Маразм крепчал....и танки наши быстры." Це до "комісії" ,що заборонила"Сімпсони".
Вердикт.
-ДОЗВОЛИТИ.

Бернацький Андрій,
Це лише в нашій країні може бути подібне: ми платимо податки, з яких нараховують зарплатню особам, які вказують, що нам дивитись, а що ні. Маразм. Сімпсони українською - найкращий продукт вітчизняного телебачення. Поверніть Сімпсонів!!!

Олексій Петренко,
Поверніть народу Сімпсонів! Сімпсонів з геніальним перекладом Є.Малухи і його команди!

Оксана,
Український переклад найкраший!!!поверніть їх

глеб,

Stanislav,

Андрій Близнюк,

Павел,
Яке ви маете право забороняти дивитися людям те що вони хочють?Ми хочемо і не можна прийти ось так і просто забрати адже так доводиться дивитися їх російською мовою ...як мені відомо це не в ваших інтересах "українці мають розмовляти українською" так навіщо забороняти те що дивиться пів української молоді.
І іноді я задаю собі питання чому "Сімпсони" адже у мульт-серіалі "Футу-рама" набагато більше не цензурної лексики і їх не заборонили.
Сімпсонів україньскою!

Нася Рáба,
Поверніть нам Сімпсонів!

Петя,
Чому заборонили сімпсонів???Кому вони мішали??Я дуже засмучений тому що такого перекладу треба ще пошукати!!!Серіал найкращий,мені здається шо сімпсонів заборонили тому що у якихось депутатів проблеми з почуттям гумору і вони побачили свій характер у когось с персонажів сімпсонів!!!!

Валерія Горбачова,
Просто підпишуся. Поверніть.

simpsons.fan,
сімпсони самий кращий мульт в історії людства. верніть нам сімпсонів!

what-not,
не забирайте в нас єдиний серіал який зараз можна дивитися ще на українських телеканалах...((

BlaXpirit,

PunisherVVP,
Хочу СІМПСОНІВ!!!

Женя Петров,
Дуже і дуже цікавий мультсеріал. Я був би вдячний за їх повернання на українській мові.

Володимир ВОВК,
СІМПСОНИ - ЦЕ НАЙКРАЩИЙ І НАЙРЕАЛЬНІШИЙ МУЛЬТСЕРІАЛ ВСІХ ЧАСІВ І НАРОДІВ. А НАША ВЛАДА ЗАВЖДИ НЕ РОЗУМІЛА НАРОДУ. ТОМУ ТАК І ЖИВЕМО...

Oleg,

курка,

максим,
мабуть найкращий перуклад н українську, який я коли-небудь бачив на ТБ

[M]edicus,
Сімпсони українською мовою - це шедевр вітчизняго дублювання! і забороняти його це не тільки не розумно зі комерційної сторони, це перш-за-все удар по бажанню дітей вчити україньску мову.

Олексій,
віддайте Сімпсоеів! Краще заберіть тупі фільми з 1+1!

Світлана,

Anastasia,

Саша,

Kalean,
Верніть Симпсонів назад!Це неподобство!Зараз почали показувати серіал на М1 про наркоманів,алколіків!І це нормально,а Симпсони що?

Сергей,

Петро,
Хочу сімсонів на українській!
а ще хочу щоб переклали на українську всі сезони ,а не лише 17

Сергій Волокітін,
Цей мульт багато чому вчить (доброму)!!

xxxxxxxx,

Дмитро,
Поверніть Сіпсонів на українській мові!!!!!!!!

Misha,

Максим Денисенко,

Катя Колісник,

Volodymyr Bilan,

Сарабин Михайло,
Поверніть Сімпсонів українською!!!

Ілля,

xxxxxxxx,
Будь ласка, не чіпайте цю милу добру сім'ю, українською їх дивилися навіть затяті українофоби, а якби й ні, то всеодно: хай живуть Сімпсони! ROCK ON!!!

Прихильник,

basspor,
прошу!!!!!!! верните симпсонов на украинском!!!!!!!! и с 17 по 22 сезон дубляж очень хочеться

Rosso,
Сімпсони українською - одне з тих небагатьох світлих променів телебачення, яке з радістю та задоволенням можна було дивитися!!!

Alex Ivanov,

xxxxxxxx,
Сімсонів УКРАЇНСЬКОЮ!!!!

Nazar,
Сімпсони ніякою мірою не розбещують нашу молодь. Із плином часу моральність змінюється, тому і її рамки розширюються. Більшість тих, кому від 17, виросли на цих мультсеріалах. До того ж, провідні країни світу цей мультсеріал навіть не збираються забороняти. Зніміть заборону!

Юлія,
"Сімпсони" були єдиним нормальним розважальним продуктом на нашому ТВ! Поверніть їх,будь-ласка,або створіть самі щось таке,що люди дивитимуться в усьому світі впродовж скількох років!..

supergeymer,
На ресурсе можно скачать игры, а также посмотреть или разместить информацию о них. Ресурс посвящён исключительно компьютерным развлечениям.

Дмитро,
Поверніть нам Сімпсонів українською!!!Руки геть від серіалу!!!

xxxxxxxx,
"Сімпсони" це мульт, персонажі якого нагадують нас самих. Не можна забороняти таке творіння, залишаючи при цьому таке знущання, як "злюки бобри" та інші... Потрібно повернути їх на телебачення. Цей мульт демонструє те, наскільки професіональними акторами (мається на увазі озвучка) можуть бути українці. Я обома руками голосую за повернення цього мульту на екрани нашого телебачення.

Тарас Панько,

sashka,
Поверніть Сімпсонів!!!!вони найкращі!!!

Ігор Бурляй,
Лариса

Повідомлення: 126

Повернутись до Медіа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

РЕКЛАМА